Ön sevişme anı

Her şeyi, ama her şeyi yapabilirsiniz. Cinsel birleşme hariç, aklınıza esen bir hareket mübahtır: Tabii, sevgilinizin de bundan hoşnut olması koşuluyla! Yalnız yüzünü ve boynunu değil tüm vücudunu öpüp okşayarak, en duyarlı bölgelerine masajlar yaparak başlayabilirsiniz ön sevişmeye. İlk başta cinsel organlara hiç dokunmamak da ıyı bir fıkır olabilir. Önce vücudunun geri kalan bölümlerini erotik hazzın doruklarına ulaştırmayı başarabilirsiniz, beklentinin de ateşiyle emsen organları sizi karşılamaya bir kat daha istekli olacaktır.

Başlangıç olarak onu okşayın, kaslarını sıvazlayın, masaj yapın, hafifçe ısırın, tırnaklarınızı cildinde gezdirin, hatta isterseniz sırtını kaşıyın. Tüm bunlar ön sevişmenin temel unsurlarıdır. Ve bu ilk hareketleri mümkün olduğunca uzatmaya çalışın. Unutmayın ki, yalnız cinsel organlarım değil, tüm vücudunu uyarmayı hedefliyorsunuz.

Bu arada, parmaklarınızın basıncı da önemli bir konudur. Önce kuvvetli, hatta sert bir masajla başlayıp, uyarılma sürecine paralel olarak bunu parmak uçlarıyla da tırnaklarla uygulanan tüy gibi bir temasa dönüştürün. Sert masaj gevşemesini ve daha hafif dokunuşlara karşı duyarlılık kazanmasını sağlayacaktır. Bunun tersi bir yol izlemekse sinirleri tatsız bir biçimde ayağa kaldırabilir. Masajda her zaman ?önce sert, sonra yumuşak? ilkesini benimseyin.